ONS İncek'te 25. yıl kampanyası

ONS Şirketler Grubu, kuruluşunun 25. yılı nedeniyle Ons İncek Residence projesine özel bir kampanyaya başladı. Kampanya, peşinat sonrası teslimata kadar ara ödeme gerektirmeden ev sahibi olma imkanı tanıyor.

ONS İncek'te 25. yıl kampanyası

Kuruluşunun 25. yılı nedeniyle Ons İncek Residence projesine özel ödeme koşulları hazırlayan Ons Şirketler Grubu, müşterilerine peşinat sonrası teslimata kadar ara adömesiz ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılım için son gün ise 3 Ocak olarak açıklandı. 

Ons İncek Residence'de kampanya
Kampanya kapsamında Ons İncek Residence'den ev satın almak isteyenlerin 49 bin lira peşinat ödemeleri yeterli olacak. Yatırımcı, bu peşinatı takiben 1.280 TL'lik aylık ödemeler yapacak. Teslimat sonrasına sarkan ödeme oranında ise 2017 ve 2018 için yüzde 20 belirlenirken, geri kalan yüzde 40'lık ödeme ise daha sonraya kalacak. Kampanya ile birlikte Ons İncek Residence'den daire almak isteyenlere peşinatın ardından daire bedelinin yüzde 40'ı iki yılda, geri kalanı ise daha sonra ödenmiş olacak.

ONS İncek'te 25. yıl kampanyası

 

Ons İncek: 280 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Ankaralılar'a lüks ve konforlu bir konsept sunan Ons İncek projesinde fiyatlar 280.000 TL'den başlayacak. Daire almak isteyenlere özel olarak hazırlanan 25. Yıl kampanyasında projeden ev almak isteyenler 49 bin TL'lik peşinatın ardından teslimata kadar ara ödeme yapmak zorunda kalmayacak. 120 aya vade farksız 1.280 TL'lik aylık taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunan kampanya kapsamında ödemeler teslimden sonra başlayacak.

41, 43 ve 45 katlı 3 adet bloktan meydana gelen Ons İncek Residence projesinde 558 adet 1+1 ve 416 adet 2+1 konut yer alacak. 8 adet 3+1 dubleks ve 10 adet 2+1 dubleks bulunan projede, restoran, market, spor salonu, spa gibi sosyal alanlara da yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek