ONS İncek'te ödeme kolaylığı kampanyası

Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışı getiren ONS İncek projesinde ödeme kolaylığı kampanyası Ramazan Bayramı'nda da devam edecek

ONS İncek'te ödeme kolaylığı kampanyası

Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışı getiren ONS İncek projesinde ödeme kolaylığı kampanyası Ramazan Bayramı'nda da devam edecek. Kampanya kapsamında ONS İncek'ten yüzde 10 peşinat ve 2 bin 900 TL taksitle ev sahibi olunabiliyor. İlk defa ev sahibi olacaklara ve geleceğe yatırım yapmak isteyen gençlere yönelik düzenlenen kampanya ile yerli ve yabancı yatırımcıların harekete geçmesi hedefleniyor. 

41, 43 ve 45 katlı 3 bloktan meydana gelen ONS İncek Ankara, 39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. Satışların devam ettiği projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Proje toplam 992 residence daireden meydana geliyor. 15 bin metrekare peyzaj alanına sahip olan ONS İncek, market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 ticari alanın bulunduğu mini AVM haricinde; ev sahiplerine özel mevsimsel lastik oteli hizmeti sunan tek proje olacak.

Göl manzarasına hakim ONS İncek projesi, 7/24 rezidans servisi kolaylığı da sağlıyor. ONS İncek’te residence daireler akıllı ev teknolojisiyle ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların dahil olduğu kişiye özel sesli komut sistemiyle beş yıldızlı otel konforunu yaşatıyor.

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek