ONS İncek'te ödeme kolaylığı sunan kampanya

ONS İnşaat imzası taşıyan ONS İncek projesinden ilk defa ev sahibi olacak ve yatırım yapmak isteyen genç çiftlere yönelik ödeme kolaylığı sunan kampanya başladı

ONS İncek'te ödeme kolaylığı sunan kampanya

ONS İnşaat imzası taşıyan ONS İncek projesinden ilk defa ev sahibi olacak ve yatırım yapmak isteyen genç çiftlere yönelik ödeme kolaylığı sunan kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ile ara ödeme yapmadan, aylık 2 bin 900 TL taksitle ev sahibi olunabiliyor.

ONS İncek'ten ev sahibi olmak çok kolay

ONS İncek kampanyası ile ilgili bilgi veren ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, ''Dünyanın en değerli rezidansları arasına giren ONS İncek’ten ev sahibi olmak artık çok kolay. Amacımız ilk evini alacak genç çiftler başta olmak üzere Ankara ekonomisine değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları da dönemsel olarak harekete geçirmek istedik. Firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızda 1.etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimizin yeni sahiplerini davet ediyoruz. Bu ödeme planını öncelikle lanse ettiğimiz ev sahiplerimizden gördüğümüz ilgi ve gerçekleşen satışlar bizi çok mutlu etti. ONS İncek kampanyasında teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların özellikle ilgisini çekti” dedi.

Göl manzarasına hakim konum

39 bin 168 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan ONS İncek Residence, Ankara'nın cazibe merkezi İncek'te yükseliyor. 41, 43 ve 45 katlı üç blok halinde inşa edilen ONS İncek toplam 992 adet residence daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı proje göl manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. 

ONS İncek'te ödeme kolaylığı sunan kampanya

15 bin metrekare peyzaj alanı

Sadece konut sahiplerine değil, İncek bölgesinde yaşayanlara da hizmet verecek birçok imkanın sunulduğu proje 15 bin metrekare peyzaj alanına sahip. Market, restoran, kafe, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 adet ticari alanın bulunduğu mini AVM haricinde; ev sahiplerine özel mevsimsel lastik oteli hizmeti sunuluyor. 

ONS İncek Projesi dairelerinde ocak, fırın, çamaşır makinesi, bozdolabı, bulaşık makinesine kadar tüm beyaz eşyalar bulunuyor. Daireler akıllı ev teknolojisinde kişiye özel sesli komut sistemi ile beş yıldızlı otel konforunu birleştiriyor. ONS İncek'te aynı zamanda 7+24 rezidans servisi de sunuluyor. 

İlk evini alacaklara ödeme kolaylığı 

ONS İnşaat güvencesi ile yükselen ONS İncek'te yeni bir kampanya başladı. Kampanya ile genç çiftlere, ilk defa ev sahibi olacaklara özel yüzde 10 peşinatla ara ödemesiz aylık 2 bin 900 TL taksit imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek