Ons İncek'te Ramazan fırsatı

ONS İnşaat, Ramazan Bayramı'na özel geliştirdiği kampanya ile ONS İncek'ten ev almak isteyen yatırımcıya yüzde 10 peşinat ve 2.900 TL taksitle ev sahibi olma şansı sunuyor

Ons İncek'te Ramazan fırsatı

ONS İnşaat tarafından hayata geçirilen ONS İncek projesinden ev almak isteyenler için Ramazan Bayramı'na özel bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında yatırımcıya yüzde 10 peşinatın ardından ayda 2.900 TL taksitle ev sahibi olma şansı sunulacak. 

ONS İncek'te Ramazan Kampanyası
ONS İncek projesinde geliştirilen kampanyanın Ramazan Bayramı süresince de devam edeceği bilgisini veren ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, kampanya ile projeden ev almanın çok kolay bir hale geldiğini belirterek:

"Kampanyamızla ilk defa ev alacak genç yatırımcılar başta olmak üzere Ankara ekonomisine de değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları harekete geçirmek istedik. 1. etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimiz için firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızla yeni ev sahiplerimizi bekliyoruz. Kampanyamızda özellikle teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların dikkatini çekti" dedi. 

Ons İncek'te Ramazan fırsatı

ONS İncek projesi
İncek'te inşa edilen ONS İncek, 41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükseliyor. Toplam 39 bin 168 metrekarelik alanda yükselen proje bünyesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilecek. 992 residence daireden oluşan ONS İncek'te market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 ticari alanın bulunduğu mini AVM gibi sosyal olanaklar bulunuyor. Dairelerde ise akıllı ev teknolojisi olanaklarına yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek