ONS İncek'ten Anneler Günü'ne özel kampanya

Ons İncek projesinde Anneler Günü'ne özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında yatırımcıya 10 bin TL'lik hediye çeki hediye edilecek

ONS İncek'ten Anneler Günü'ne özel kampanya

Ankara'da hayata geçirilen ONS İncek projesi, Anneler Günü'ne, özel bir kampanya ile giriyor. Kampanya kapsamında ONS İncek'ten daire alan yatırımcılara 10 bin TL'lik hediye çeki sunulacak. 

ONS İncek'ten 10 bin TL'lik hediye çeki
ONS İnşaat imzasıyla inşa edilen ONS İncek projesinden ev alanlara 10 bin TL'lik hediye çeki fırsatı sunan kampanya 16 Mayıs Pazartesi Günü'ne kadar geçerli olacak. 

ONS İncek'ten Anneler Günü'ne özel kampanya

ONS İncek projesi
Ankara'nın yıldızı yükselen semti İncek'te inşa edilen ONS İncek, 41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükseliyor. Proje toplam 39 bin 168 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor ve bünyesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler barındırıyor. Toplam 992 rezidans daireden oluşan proje, lokasyonu avantajları de dikkat çekiyor.

ONS İncek'ten Anneler Günü'ne özel kampanya

Projede yer alan dairelerde ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyalara yer veriliyor. Restoran, kafe, market, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 ticari alanın bulunduğu mini AVM de içeren ONS İncek; ev sahiplerine özel mevsimsel lastik oteli hizmeti sunan proje olma özelliği taşıyor

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek