Ons İncek'ten sevgililere 14 Şubat daveti

Ankara'da hayata geçirilen ONS İncek Residence, 14 Şubat vesilesiyle ev sahibi olmak isteyen çiftleri örnek daireyi görmeye davet ediyor

Ons İncek'ten sevgililere 14 Şubat daveti

14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlıklarını sürdüren ONS İnşaat, bu özel günde ev sahibi olmak isteyen çiftleri örnek daireyi görmek üzere Ons İncek Residence'ye devat etti. Toplamda 992 dairenin yer alacağı proje akıllı ev sistemiyle inşa edildi.

ONS İncek Residence
Toplamda 39 bin 168 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen proje fitness, sp, rent a car gibi hizmetlerin yanı sıra beş yıldızlı otel konforunu yaşatacak şekilde dizayn edildi. Proje 15.000 metrekarelik peyzaj alanına sahip... 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin hazırlandığı ONS İncek'te yer alan 992 residence daire, üç ayrı blok üzerinde yükseliyor. 41, 31 ve 45 katlı üç blokta yer alan dairelerden 1+1 tipinde olanlar, solo yaşam tarzına uygun çözüm sunarken, 2+1 tipindeki dairelerin yeni evli çiftlerin ihtiyaçlarına yanıt bulması bekleniyor. 

Ons İncek'ten sevgililere 14 Şubat daveti

Ankara'nın ödüllü projesi
Ankara'nın gelişime açık bölgesi İncek'te inşa edilen ONS İncek Residence, satış ofisi ve örnek dairelerin yer aldı showroom'u ile de isminden övgüyle söz ettirdi. Uluslararası mimari çevreleri ve önemli mimari organizasyonların büyük beğeni ile karşıladığı ONS İncek Residence, 2014 yılında dünyanın en önemli mimarlık ödüllerinden biri olan Dünya Mimarlık Festivali'nde dünyanın en değerli 14 projesi arasında gösterildi.

Proje ayrıca 1995 yılından bu yana düzenlenen ve dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında yer alan International Property Awards 2014-Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri 2014'te de Yüksek katlı Mimarlık kategorisinde 5 yıldızla ödüllendirildi. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek