ONS İnşaat, müşterilerini konut uzmanlarıyla konuşturuyor

ONS İnşaat, ONS İncek projesinde ev sahibi olmak isteyenleri gerçek satış personeli ile buluşturuyor.

ONS İnşaat, müşterilerini konut uzmanlarıyla konuşturuyor

Geleceğin Rezidans'ı ödülüyle uluslararası platformda Türkiye'yi temsil eden ONS inşaat, ONS İncek projesinden ev almak isteyenleri "uzman danışmanlar" eşliğinde en doğru tercihe yönlendirme hizmeti veriyor. Firma, emlak ve gayrimenkul alanındaki uzman danışmanlarıyla konfor ve hizmet anlayışını daha üst noktaya çıkarıyor. 

ONS İnşaat'tan uzman satış danışmanı desteği
Yatırım danışmanlığı alanında hizmet kalitesini geliştirme yolunda çalışmalarını sürdüren ONS İnşaat, yeni kampanyasında, hizmet kalitesini gerçek satış personeli ile Ankaralıların beğenisine sunmayı sürdürüyor. Kampanya kapsamında uzmanlar, uzmanlık alanları ile birlikte ev sahibi olmak isteyenlere sesleniyor.

ONS İncek Projesi
ONS İncek Residence, yalnızca projeden konut sahibi olanları değil aynı zamanda İncek Bölgesinde yaşayan kişilere de hizmet verebilecek imkanlar barındırıyor. Projede 1+1 ve 2+1 daireler yer alırken, toplam daire sapısı 992'yi bulabiliyor. Proje 41, 43 ve 45 katlı toplam üç bloktan meydana geliyor. 

Sosyal olanaklar
Proje sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Restoran, market ve spor salonununn yanında, rent a car hizmeti, sağlık bakımı, rezervasyon imkanı, özel davet organizasyonlarına imkan tanıyan donanımı içeren projede ayrıca VIP transfer imkanı da bulunuyor. Projede ayrıca gün boyu kat servisi ve bakım hizmeti veriliyor. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek