Onsincek Residence örnek daire görüntüleri

ONS İnşaat Grubu projesi olan Onsincek Residence örnek daire görüntüleri ve adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Onsincek Residence örnek daire görüntüleri

Onsincek Residence Ankara’da ONS İnşaat Grubu tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 992 adet daireden meydana gelen Onsincek Residence 3 kule şeklinde yükseliyor. Onsincek Residence projesinde 997 araç kapasiteli kapalı ve 273 araç kapasiteli açık otopark bulunuyor. Onsincek Residence satılık daireler 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks daireden oluşuyor. Oniscek Residence Ankara’da 486 adet 2+1, 10 adet 2+1 dubleks, 8 adet 3+1 dubleks daire yer alıyor. Onsincek Residence projesindeki A Blok 43 katlı, B Blok 45 katlı ve C Blok 41 katlı olacak şekilde inşa ediliyor.

Sosyal donatılarıyla dikkat çeken Onsincek Residence projesinde konut sahiplerine housekeeping, konut destek hizmetleri, araç hizmetleri, sağlık hizmetleri, çocuk bakım hizmetleri ve organizasyon hizmetleri sunuluyor. 5 bin 500 metrekare sosyal merkezi, 15 bin metrekare peyzaj alanına sahip olan Onsincek Residence Yazgan Tasarım Mimarlık tarafından tasarlanıyor.

Onsincek Residence fiyatları ve ödeme planı ile ilgili bilgilere Onsincek Residence satış ofisini arayarak ulaşabilirsiniz.

Onsincek Residence nerde?
ONS İnşaat Grubu tarafından hayata geçirilen Onsincek Residence Ankara’da yer alıyor.

Onsincek Residence adres bilgileri: Taşpınar mah. TED Koleji Mevkii İncek/ANKARA

Onsincek Residence iletişim bilgileri
444 667 4

Onsincek Residence örnek daire görüntüleri!

Onsincek Residence

Onsincek Residence

Onsincek Residence