Ontan Bayraklı

İzmir Bayraklı'da yükselen Ontan Bayraklı projesi Ontan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Ontan Bayraklı

İzmir Bayraklı'da yükselen Ontan Bayraklı projesi Ontan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 259 adet rezidans, ofis ve dükkanın yer aldığı Ontan Bayraklı 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden oluşuyor. 5 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Ontan Bayraklı satılık büyüklükleri ise 38 metrekareden başlıyor. Projede dairelerin yanı sıra 51 adet ofis yer alıyor. 

Ontan Bayraklı projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar arasında; açılır kapanır yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran ve SPA yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, rezidans hizmetleri, ısı pay ölçer ve balkon. 

Ontan Bayraklı

Ontan Bayraklı fiyatlarının 250 bin lira ile 370 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede yüzde 25 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Projenin detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Ontan Bayraklı teslimlerinin ise 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Ontan Bayraklı projesi İzmir Bayraklı'da konumlandırılıyor. Proje aynı zamanda körfez manzarasına sahip. Projede 10, 15 ve 18 katlı birleşik blok bulunuyor. Projenin 11. katında fitness salonu, 15. katında ise açık ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor. 

Ontan Bayraklı

Ontan Bayraklı adres bilgisi : Mansuroğlu Mah. 286. Sokak No: 4 Bayraklı - İzmir

Ontan Bayraklı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 67 31 
Web adresi : ontanbayrakli.com
E-posta adresi : info@ontan.com.tr
 

Firma Bilgisi: Ontan Inşaat
Proje Bilgisi: Ontan Bayraklı