Ontan Residence Manisa'da!

Ontan Residence Manisa'da 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Ontan Residence Manisa'da!

Ontan Residence Manisa'da 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Ontan Residence Ontan İnşaat projesi olup, toplam 114 adet daireden meydana geliyor. Ontan Residence daire büyüklükleri 95 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

Ontan Residence Şubat 2016 tarihinde teslim ediliyor. Ontan Residence 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Ontan Residence ödeme planı kapsamında firma bünyesinde yüzde 40 peşinatla 24 ay vade farksız taksit yapılıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla, 15 ay boyunca minimum 2 bin lira firmaya ödeniyor. Kalan konut bedeli ise taksit ödemeleri bittikten sonra tek ödeme olarak yapılıyor. 

Ontan Residence 3 blok olarak inşa ediliyor. Ontan Residence teslim tarihi olarak farklı zaman dilimleri veriliyor. Şöyle ki; ilk blok 2016 Şubat'ta, ikinci blok 2016 Temmuz, üçüncü blok ise 2017 Şubat.

Ontan Residence özellikleri arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, güneşlenme terası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, süs havuzu, kameralı güvenlik, balkon, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma sistemi yer alıyor.

Ontan Residence fiyatları 105 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor. Ontan Residence Kirazoğlu Devlet Hastanesi ve Özel Doğuş Hastanelerinin yakınında yükseliyor. 

Ontan Residence adres bilgileri: Hürriyet Mah. 396. Sokak Akhisar/Manisa

Firma Bilgisi: Ontan Inşaat
Proje Bilgisi: Ontan Residence