Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

Onur Beton imzası ile hayat bulan Onur Park Life İstanbul bölgede yer alan diğer projelere göre sunduğu avantajları ile yatırımcılardan büyük ilgi görüyor

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

Onur Beton imzası ile hayat bulan Onur Park Life İstanbul bölgede yer alan diğer projelere göre sunduğu avantajları ile yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. 

Bahçeşehir'in yanı başında hayata geçirilen Onur Park Life İstanbul Projesi'nde kişiye özel otopark, depo alanları, bin metrekarelik kreş, bir katta dört daire, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli bir yönetim garantisi sunuluyor. Projede aynı zamanda birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimari, 120 metrekareden başlayan daire alanları bulunuyor. 

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

İlk teslim 2018 yılında 

Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş.'nin sahibi olduğu, 46 bin 800 metrekarelik kendis arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir'in yanı başında yükseliyor. Mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesi ile inşa edilecek olan projenin ilk etabı 2018 yılında, ikinci etabı 2019 yılında, üçüncü etabı ise 2020 yılında tamamlanacak. 

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

E-5'e 5 dakikada ulaşım imkanı

3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek olan Onur Park Life İstanbul projesinin toplam maliyeti 500 milyon TL. Proje, 718 adet konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak. Konut olarak öne çıkan Onur Park Life İstanbul Akbatı AVM'ye 500 metre mesafede, TEM'in ise yanı başında yer alıyor. 

Bağlantı yolu ile E-5'e 5 dakikada erişilebilir bir konumda yer alan ve yapımı planlanan metro hattına 300 metre mesafede bulunan proje Kuzey Marmara Otoyolu ile 3. köprüye ve yeni havaalanına sorunsuz erişim sağlıyor. Onur Park Life Esenyurt, kamu hizmet binalarına, eğitim kurumları ve sağlık tesislerine, ibadethane ve sosyal tesislere yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı

Onur Park Life İstanbul projesinde 48 ay vadeli ödeme fırsatının yanı sıra, yüzde 8 KDV oranı firma tarafından karşılanıyor. Onur Park Life İstanbul projesinde tamamı peşin ödemelere yüzde 15 indirim uygulanıyor. Onur Park Life İstanbul fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

"Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi " Başlıklı Haberin Galerisi

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

Onur Park Life İstanbul'a büyük ilgi

Firma Bilgisi: Onur Beton A.Ş. - Onur Çimento A.Ş.
Proje Bilgisi: Onur Park Life İstanbul