OPET'in Bulvar 216 çıkarması

Koç Grubu iştiraklerinden OPET Petrolcülük, genel merkez olarak Ataşehir 216 projesini seçti. Projenin 31 bağımsız bölümden oluşan ofislerinin tamamı OPET'e satıldı

OPET'in Bulvar 216 çıkarması

  Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2013’te mimari ve proje geliştirme alanlarında 5 ödül birden kazanan Bulvar 216’nın ofis katları, yaklaşık 800 beyaz yakalı çalışanın görev yapacağı bir genel merkez olma hedefi doğrultusunda yürümeyi sürdürüyor. 

Ataşehir'de yer alan ve ÖZAK GYO tarafından hayata geçirilen projede tüm kiralanmaların tamamlanmasının ardında 31 bağısız bölümden oluşan ofislerin tamamı Koç iştiraklerinden OPET Petrolcülük'e satıldı.

Ofis ve perakende alanlarıyla karma bir proje olan Bulvar 216 tam düşey ve yatay konumlanmış entegre bir bina niteliği taşıyor. Her katında geniş terasları bulunan projede ofisler doğal havalandırma imkanından ve gün ışığından maksimum şekilde  yararlanabiliyor. Ofislerin yanı sıra perakende alanları da olan Bulvar 216 projesi, modern mimarisi, kalitesi ve lokasyon avantajıyla Ataşehir’in ‘Yüzük taşı’ olarak nitelendiriliyor.  

Bulvar 216’nın künyesi:

  • Ofis ve perakende alanlarının metrekare fiyatı: A + Ataşehir ofisleriyle eşdeğer olacak
  • Toplam perakende alanı: 45 adet
  • Toplam satılabilir ofis: 31 adet
  • Toplam 3 kat otopark alanı: 11 bin 955 metrekare
  • Toplam otopark adedi: 600 araç
Proje Bilgisi: Bulvar 216