Oran'ın en prestijli projesi One Tower

İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, One Tower'in Ankara Oran bölgesinin en iddialı konut projesi olduğunu iddia etti

Oran'ın en prestijli projesi One Tower

13 Haziran 2014/Emlakwebtv
360 derecelik manzarası ve 185 metrelik yüksekliğiyle Başkent'in en yüksek konut projesi olarak dikkat çeken One Tower hakkında açıklama yapan İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik: "Ankara'nın en iddialı konut ve alışveriş merkezini inşa etme hedefiyle yol çıktık..." dedi. 

Ankara'nın birbiri ardına yükselen konut projeleri ile modern bir başkent görünümüne büründüğünü söyleyen Özçelik, One Tower projesinin bu değişme katkı sağlayan en önemli projelerden birisi olduğunu belirtti. Özçelik: "Ankara’nın en iddialı konut ve alışveriş merkezini inşa etme hedefiyle çıktığımız yolda, konut sahipleri standartların üzerinde bir yaşama 'merhaba' derken, Başkent’in en güzel manzarasına da hakim olacaklar. Başkent’in en yüksek bölgelerinden Oran’da en yüksek konut kulesini hayata geçirirken, projemizde ev sahibi olacaklara kaliteli bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyoruz” ifadelerini kullandı.

48. katta balkon keyfi
Denize hasret Ankaralılara deniz manzarası sunamadıklarını, buna karşın kente en yüksekten bakan bir proje ile kentin tüm ışıklarını evelere getirdiklerini belirten Özçelik, 360 derecelik bir açıyla konut sahiplerinin, orman ve göl manzaralarına sahip olacaklarının altını çizdi. 

Özçelik, 48 katlı One Tower'ın başarılı mimari projesi ile tüm konut sahiplerine ayrıcalıklı manzara yaşattıracağının altını çizerek, şunları söyledi: “Ankara’nın en yüksek konut kulesini inşa ederken elbette konutların manzarasının da oldukça özel olması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden de One Tower’ı 360 derecelik manzaraya sahip olacak şekilde konumlandırdık. Özel mimarisi sayesinde tüm One Tower sakinleri, renkli, iç açıcı, yeşil ve mavinin bütünleştiği görüntüleri izleyecek. One Tower’da tüm konutlar “Ankara’nın denizi” Gölbaşı’na doğru göl ve yeşillik ya da Dikmen Vadisi’ne doğru kent manzarasını görüyor. Ayrıca konutların tamamı gün ışığından optimum yararlanacak şekilde konumlanıyor.”

Özkan Özçelik, One Tower’ın İngiltere’de “rüzgar tüneli” testine tabi tutulduğunu anımsatarak, bu test sayesinde 48’inci katta oturanların bile rüzgarın sert etkilerinden etkilenmeden balkon keyfi yapabileceğini kaydetti.

Proje Bilgisi: One Tower