Ordu Fatsa kiralık daire

Orta Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu Fatsa kiralık daire fiyatları 400 liradan başlıyor

Ordu Fatsa kiralık daire

Orta Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu Fatsa kiralık daire fiyatları 400 liradan başlıyor. Fatsa bölgede ekonomiye yön veren önemli ticaret merkezlerindendir. Fındık üretiminin yaygın olduğu ilçede ekonomi tarıma dayalıdır. 

Ordu Fatsa kiralık daire fiyatlarına geçmeden önce Fatsa ilçesini tanıyalım. 1918 yılında yapılan nüfus sayımında 43 bin civarında olan Fatsa nüfusu 2014 yılında 108 bin 365 olmuştur. Fatsa ilçesinin Bolaman, Geyikçeli, Hatipli, Ilıca, Yalıköy, Aslancami, İslamdağ ve Kösebucağı olmak üzere 7 tane beldesi vardır. 

Türk kültüründen bir çok özelliğin bulunduğu Fatsa'da özellikle halk oyunları dikkat çekiyor. Fatsa, Çıngırt Tepesi ve Kayalıkları ile gezilecek yer çok olan turizm beldesidir. Ordu Fatsa kiralık daire bilgilerine geçmeden önce kısaca tanıdık. 

Ordu Fatsa kiralık daire

Ordu Fatsa kiralık daire fiyatları ise şöyle; 

Dumlupınar Mahallesi 4+1 kiralık daire - 350 lira 

Fatsa Şehir Merkezi Dubleks 2+1 kiralık - 400 lira 

Fatsa Merkezi 3+1 daire - 400 lira 

Ordu Fatsa kiralık daire  Evkaf Mahallesi 3+1 - 450 lira 

Sakarya Mahallesi 3+1 kiralık daire - 450 lira 

Ordu Fatsa kiralık daire Kurtuluş Mahallesi 5+2 - 500 lira 

Evkaf Mahallesi 6+2 kiralık daire - 850 lira 

Ordu Fatsa kiralık daire fiyatları, dairenin büyüklüğü, konumu, mahallesi ve oda sayısına göre değişiyor. Ordu Fatsa kiralık daireleri için 400 lira ile 850 lira arasında olduğunu söyleyebiliriz. İlçede evler üniversite öğrencileri tarafından da merkezde tercih ediliyor. 2006 yılında kurulan Ordu Üniversitesi'ne bağlı Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi öğrencileri ve Fatsa Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin tercih ettiği bölgeler arasında Fatsa merkez ilk sırada geliyor.