Oriens Residence Alanya

Antalya'nın Alanya ilçesinde şehir merkezine 8 km uzaklıkta muhteşem güzelliklere sahip bir alanda inşa edilmiş Oriens Residence daireler sahiplerini bekliyor

Oriens Residence Alanya

Eşsiz güzellikteki ülkemizin cazip tatil şehirlerinden olan Antalya'nın Alanya ilçesinde şehir merkezine 8 km uzaklıkta muhteşem güzelliklere sahip bir alanda inşa edilmiş Oriens Residence daireler sahiplerini bekliyor. Havalimanına 110 km mesafede yeşil dağ manzarasının huzur veren ortamı, denizin rahatlatan görüntüsü ve geceleri ışıl ışıl balkonları aydınlatan şehir manzarası ile dört dörtlük bir tatil keyfi alıcılarla buluşmaya hazır. Plaja 1,5 km mesafede olması evleri hem denizin aşırı nem etkilerinden koruyor hem de araçlı ya da araçsız denize kolay ulaşma imkanı veriyor. Alanya'nın Konaklı beldesindeki bu modern yapılı evlerle tanışmanın tam zamanı!

2009 yılında inşa edilmiş olan Oriens Residence daireleri, 3 bloklu bir site görünümündedir. Toplamda 54 daireye sahip olan residence, 2+1 daireler ile 3+1 dubleks daire tercihleri bulunmaktadır. Dairelerin hepsi dağ, deniz ve şehir üçgenini görecek şekilde profesyonelce dizayn edilmiştir. Her daireden bu eşsiz güzellikteki manzaralardan yararlanılabilmektedir. 2+1 dairelerin alanı 94 m2 olup, 3+1 dubleks dairelerin 161 m2 kullanım alanı bulunmaktadır. Son mimari gelişmelere uygun şekilde tasarlanıp sabit mobilya ve iç yapı elemanlarının birbiri ile uyumuna dikkat edilmiştir.

Yerleşilmeye hazır olan daireleri inceleyerek tatil planınızı hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Bekarlar, yeni evliler, evli ve çocuklular ile emekliliğinin tadını çıkarmak isteyen tüm tatil severleri kucaklayacak cazip bir seçenek olarak karşınıza çıkan Oriens Residence daireleri, yüksek standartlardaki yapısı ile geniş yelpazede müşterilerini memnun etmeyi hedeflemektedir.