Orka 2014 Goldline Collection!

Orka banyo 2014 modelleri Goldline Collection serisi ile ürün alıcılarına sunuluyor

Orka 2014 Goldline Collection!

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Fonksiyonel ve estetik banyo mobilyaları üreterek, her zevke ve bütçeye hitap eden serileri ile yaşam alanlarını şekillendiren ORKA® Banyo, yepyeni modellerden oluşan zengin 2014 koleksiyonunda yer alan çift lavabolu yeni modeli ORKA® FIORE ile sevenleri banyoda da buluşturuyor. Banyolarda ergonomi ve fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor.

Çift lavabosu ile kalabalık ailelerin ve birbirinden kopamayan sevgililerin ihtiyacına göre dizayn edilen ve 2014 GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® FIORE, mineral ithal ikili lavabosu ile sunuluyor. Banyoda diş fırçalamak için ya da sabah yüzünü yıkamak için sıra beklemek istemeyenlere birebir FIORE. Üstelik, birinci sınıf mdf üzeri desenli suya dayanıklı thermoform gövdesi ile de dayanıklı. Kenarları yuvarlatılmış yumuşak hatlı gövdesi, frenli raylı çekmece ve frenli menteşeli dolapları ile çocukların güvenliği de düşünülmüş. Üst çekmecelerinde çekmece organizeri bulunan FIORE ile kaybolmasını istemediğiniz detaylar kendi bölmelerinde kolayca bulunuyor, banyolara düzen geliyor. Tercihe göre çift yüzlü aynalı dolabı veya LED aydınlatmalı büyüteçli ve IP44 normunda suya ve toza dayanıklı aynası ile sıradanlığın dışına çıkacağınız bir banyoya kavuşacaksınız. Odeon gri, odeon koyu ceviz, odeon beyaz meşe ve beyaz renk olmak üzere dört renk alternatifi ile ORKA® FIORE sevgisini paylaşmak isteyenlere banyolarda yeni bir ortam hazırlıyor.

Banyo mobilyaları sektörünün lider markalarından ORKA® Banyo, yılların tecrübesine dayanan profesyonel işçiliği sıra dışı tasarım gücü ile birleştirerek müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Doğallığı banyolara taşıyarak özgün çizgileri yansıtan ORKA® Banyo, kullandığı üstün teknolojiyi ve benimsediği yüksek kalite anlayışını Ar-Ge yatırımlarıyla banyo tasarımlarına yansıtıyor. Sektöründe liderliğini ve büyümesini sürdürürken, her yıl yenilediği konsepti ile tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor.