Orka Banyo 26. Unicera Fuarı'nda

Orka Banyo, 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında 26. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda ziyaretçileri ile buluşuyor

Orka Banyo 26. Unicera Fuarı'nda

13 Şubat 2014 / emlakwebtv
Orka Banyo, 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında 26. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda ziyaretçileri ile buluşuyor. Orka Banyo, sektöründe dünyanın 2. büyük fuarı konumunda olan ve bu yıl 26.sı düzenlenen Unicera Fuarı'na 12. kez katılarak yeni tasarımlarıyla genişlettiği 2014 ürün serisini ziyaretçilerine sergiliyor. 

Orka Banyo, hızlı ve pratik çözümler sunuyor
Orka Banyo, kullandığı ileri teknoloji ile hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Yüksek teknolojiyi tasarımla buluşturan Orka® Banyo, yenilikçi üretim felsefesini yansıttığı 300'den fazla ürün çeşidiyle banyo mobilya sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Tasarım + Kalite + Hizmet üçgeninde inovasyona dayalı bir üretim gerçekleştiren Orka® Banyo, İtalya'nın tasarım gücünü Almanya'nın teknoloji gücü ile birleştirip Türk banyo mobilyalarında estetiği ve şıklığı üstün kalite ile üretiyor. Bu bağlamda, kaliteye, özgün tasarıma ve uygun fiyatlara önem veren müşteri kitlesini hedefleyen Orka® Banyo, her bütçeye ve her mekana uygun tasarımları ile 26. Unicera Fuarı'nda da geniş kitlelere hitap ediyor. 26. Unicera Fuarı, 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleşecek.

Firma Bilgisi: Orka Banyo