Orlando Neo Golden Palms projesinde hayat başladı

Neo Florida Homes imzasını taşıyan Noe Golden Palms projesinin ilk etabı tamamlandı. Projede yaşam başladı

Orlando Neo Golden Palms projesinde hayat başladı

ABD Orlando'da hayata geçirilen Neo Golden Palms projesinin ilk etabı tamamlandı. 2016 yılında yapımına başlanan projede Neo Florida Homes'un imzası bulunuyor. Yatırım değeri açısından büyük fırsatlar sunan Neo Golden Palm, Orlando'da çok avantajlı bir lokasyonda yükseliyor. Proje Disneyland’a 10, Premium Outlet Mall’a 15, Convention Center ve Seaworld’e 20, Universal Studios’a 25 ve Orlando Havaalanı’na sadece 30 dakikalık mesafede yer alıyor. 

400 bin ABD dolarından başlayan fiyatlarla

1. fazının tamamlanmasının ardından hayatın başladığı Neo Golden Palms projesi, çok sayıda yasal ve finansal güvence ile satışını sürdürüyor. Fiyatların 400 bin ABD Doları'ndan başladığı projede, her evin kendine ait havuzu ve bahçesi bulunuyor. 5 farklı ev modeli içeren projede, modeller ve oda sayıları şu şekilde belirlendi:

- Sunset Palm (4 Oda),
- Silver Palm (6 Oda),
- Emerald Palm (7 Oda),
- Emerald Palm (8 Oda),
- Diamond Palm (9 Oda) 

Club House Ağustos ayında tamamlandı

Proje bünyesinde yer alan Club House ise Ağustos 2017 tarihinde tamamlandı. Bu tesis bünyesinde büyük bir lavuz, lounge alanı, köpek parkı, spor salonu ve concierge servisi yer alıyor. 

Dönemsel kiralamalara uygun yatırım

Konut ve sitelerdeki her türlü konfora sahip Neo Golden Palms, aynı zamanda kısa dönem kiralamalara da uygunlak arzediyor. Kaliteli mobilya seçenekleri sunan; ev sahiplerinin çoğunluğunun Türk olduğu güvenlikli bir sitede mülk sahibi olma imkânı sunuyor

Firma Bilgisi: neo florida homes
Proje Bilgisi: neo golden palms