Ormanada'da hayat başladı

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de inşa edilen Ormanada'da hayat başladı

Ormanada'da hayat başladı

2 Temmuz 2014/Emlakwebtv
İstanbul Zekeriyaköy'de Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından inşa edilen Ormanada'da yaşam başladı. Zekeriyaköy’ün cazibe merkezi olmaya başlayan Ormanada’da; Starbucks, Jale Balcı’nın açtığı Lokanta Farina, MAC Fit ve Diba Kuaför gibi geniş yelpazede hizmetler sırayla kapılarını açıyor. 

24 saat kesintisiz güvenlik imkanı sunulan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, fonksiyonel egzersiz alanı ve kolay alışveriş imkanları yer alıyor. Özenli tasarımı ve sosyal mekanları ile komşuluk keyfinin doyasıya yaşanabileceği bir ortam sunan Ormanada, aynı zamanda mimari yerleşim planıyla bir mahalle havası dokusu yaratıyor. Mahalle aralarında planlanan parklar, sosyal yaşamın kalbini oluşturan Adameydan ve özel toplantılar için Adamekan projenin en önemli parçasını oluşturuyor.

Sağlıklı yaşam
Ormanada’da Adabostan adı verilen 5 dönüm doğal bostan alanında, sağlıklı ve lezzetli ürünler üretiliyor. Ormanada bostanlarında yetişen doğal meyve ve sebzeler, haftanın belirli günlerinde kurulan pazarda satılıyor. Adakoru’da yer alan bisiklet ve yürüyüş yolları Ormanada sakinleri için sağlıklı bir yaşam için keyifli imkanlar sunuyor.

Proje Bilgisi: Ormanada