Ormanada’da, sabit faiz fırsatı

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından hayata geçirilen konut projesi Ormanada’da 10 yıl vade ve yüzde 0,40 sabit faiz ile sunulan villa ve dubleks ev fırsatı büyük ilgi görüyor

Ormanada’da, sabit faiz fırsatı

14 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen konut projesi Ormanada’da 10 yıl vade ve yüzde 0,40 sabit faiz ile sunulan villa ve dubleks ev fırsatı büyük ilgi görüyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, sınırlı sayıda kalan evlere 6.500 TL’den başlayan aylık ödemeler ile sahip olabilecekler. Birinci etap evlerin teslimine başlanan Ormanada’da ikinci ve son etap ise Aralık 2013’te tamamlanıyor.

Ormanada canlı bir buluşma noktası yaratmayı hedefliyor
Ormanada, 220 dönüm arazi içinde, nefes alan yemyeşil bir mahalleden oluşuyor.
25 dönüm yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları, biri kapanabilir iki adet tenis kortu, basketbol ve çok amaçlı spor sahası ayrıca çocuk parkı bulunuyor. Birlikte yaşam, sürdürebilirlik ve modern tasarım anlayışının doğayla harmanlandığı benzersiz ortam sunan Ormanada, içerisinde yer alan toplam 2 bin 500 m2’lik sosyal yaşam ve spor alanı ile canlı bir buluşma noktası yaratmayı hedefliyor.

Ormanada hakkında detaylı bilgi için : www.ormanada.com

Proje Bilgisi: Ormanada