Ormanada projesi doğa içinde bir yaşam sunuyor

Eczacıbaşı Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Ormanada projesi doğa içinde konfor ve güvenin bir arada olduğu bir yaşam sunuyor

Ormanada projesi doğa içinde bir yaşam sunuyor

Eczacıbaşı Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Ormanada projesi doğa içinde konfor ve güvenin bir arada olduğu bir yaşam sunuyor. 220 dönüm arazi üzerinde kurulan Zekeriyaköy Ormanada, konumu ile yaz aylarının uğrak noktalarından olan plaj ve yeşil alanlara ulaşımda benzersiz bir rahatlık sunuyor. 

Ormanada projesi doğa içinde bir yaşam sunuyor

Popüler plajlara ve yeşil alanlara yakın 

220 dönümlük bir yaşam alanında kurulan ve  huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlanan Ormanada, özellikle sıcak yaz aylarını şehirde karşılayacaklar için popüler plajlara ve güzel yeşil alanlara yakınlığı ile de benzersiz bir konumda bulunuyor.

Ormanada projesi doğa içinde bir yaşam sunuyor

Ormanada nerede? 

Üçüncü havaalanına 15, üçüncü köprüye ise 3 dakikalık mesafede bulunan Zekeriyaköy Ormanada, şehre ulaşım kolaylığı sayesinde Zekeriyaköy'ün en gözde projelerden biri olarak dikkat çekiyor.

Modern mimarisi ile öne çıkıyor

Doğanın sadeliğini ve modern mimariyi sosyal ortamlarla birleştiren Ormanada, peyzaj yapısı ve dinginlik veren atmosferiyle alışılmışın dışında özgün bir proje olarak dikkat çekiyor.

Firma Bilgisi: Eczacıbaşı Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Ormanada