Ormanada satılık daire fiyatları

Ormanada satılık daire fiyatları kampanyalı bir şekilde konu sahibi olmak isteyenlere sunuluyor

Ormanada satılık daire fiyatları

Ormanada Zekeriyaköy projesi Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 220 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Ormanada Zekeriyaköy projesinde toplam 273 adet villa bulunuyor.
Ormanada satılık daire sahiplerine yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, market, restoran, sauna, tenis kortu, güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı imkanları sunuyor.

Ormanada satılık villalar 220 dönümlük arazi üzerinde, 188 adet beş farklı tip villa, 85 adet 16 farklı tip sıra ev ile 273 konuttan oluşan Ormanada'da çatı dubleksleri 200 - 250 m2 olarak tasarlanıyor.

Ormanada satılık konutlar için Adabostan" adı verilen 5 dönümlük bir doğal bostan alanı bulunuyor. İlaç ve gübre kullanmadan, tamamen yerli tohum ve fidelerle, doğal tarım yapılan Adabostan'da doğal tarım uygulamasıyla birlikte projede toplam 25 dönümlük bir alan yeşillendiriliyor.

İşletmesini Kanyon yönetiminin yaptığı Ormanada bostanlarında yetişen 12.000 sebze fidesi, 11.000 meyve fidesi ve 100 meyve ağacının organik meyve ve sebzeleri, Cumartesi günlerin kurulan pazardan taze taze alınabiliyor.

Ormanada satılık villa fiyatları
Ormanada'ya hemen taşınarak ev sahibi olmak isteyenleri dövizde yüzde 20'ye varan kazanç fırsatı bekliyor. Ormanada projesinde, sınırlı sayıda çatı dubleksleri 28 Şubat'a kadar doları 1,99 TL'ye sabitleme avantajıyla satışa sunuluyor.

Ormanada nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Ormanada Zekeriyaköy'de konumlandırılıyor.

Ormanada iletişim bilgileri
Tel: 0212 201 59 30

 

Proje Bilgisi: Ormanada