Örnek daireler hazır, sırada yeni etaplar var

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen İncek Loft projesinin örnek daireleri ziyarete açıldı. Projenin yeni etapları ise 2015 yılı içerisinde satışa çıkarılacak

Örnek daireler hazır, sırada yeni etaplar var

Akfen İnşaat tarafından Ankara'nın İncek bölgesinde inşa edilen İncek Loft projesinin örnek daireleri beğeniye sunuldu. 1+1'den 6,5+1'e kadar farklı tip ve büyüklükte dairelerin yer aldığı İncek Loft projesinde iki farklı örnek daire oluşturuldu. Tasarım ve uygulamanın Sanset Design Group tarafından yapıldığı, 1+1 ve 3,5+1 olmak üzere iki farklı büyüklükte hazırlanan örnek daireler, İncek Loft tanıtım ofisi içinde yerlerini aldı.

Toplam 1199 dairenin yer aldığı İncek Loft, Ankara İncek'in en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyor. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler'den oluşan İncek Loft'ta her aile tipine ve bütçeye göre farklı daire seçenekleri yer alıyor.

İlk etap 2016'da teslim
Konut ağırlıklı karma bir proje olarak tasarlanan İncek Loft'unilk etap teslimleri Nisan 2016'da yapılacak. Projenin yeni etapları ise 2015 yılı içerisinde satışa sunulucak.

Çağdaş bir mahalle ortamının yaratılması hedeflenen projenin yüzde 75'i peyzaj ve sosyal alan olarak ayrıldı. Projede 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, gözlem evi ve cep sineması gibi hizmetler sunuluyor. Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyan İncek Loft'ta inşaat çalışmaları da tüm hızılyla ilerliyor.