Ortadoğu Grup Eyüp ve Kağıthane ön talepte!

Ortadoğu Grup'un Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçireceği iki yeni proje için ön talep toplanıyor

Ortadoğu Grup Eyüp ve Kağıthane ön talepte!

Ortadoğu Grup'un Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçireceği iki yeni proje için ön talep toplanıyor. Daha önce verilen bilgilere göre Eyüp'te yükselecek olan proje 8 bin 940 metrekare arsa alanı üzerinde kurulacak. 60 milyon TL yatırım değerine sahip olan projede 225 konut ve 5 bin metrekarelik ticari alan olacak. Eyüp'te hayat bulacak olan projenin ismi ise Yeni Nesil Eyüp olarak belirlendi. 

Kağıthane'de yükselecek olan proje ise 60 milyon yatırım değerine sahip. Henüz detayları açıklanmayan projede 250-300 adet daire olması planlanıyor. Kağıthane'de yer alacak olan projenin ismi ise Mod İstanbul olarak belirlendi. Ortadoğu Grup'un her iki projesinde de fiyatlar, ödeme seçenekleri ve sosyal olanaklar açıklanmadı. Proje ile ilgili şimdiden bilgi almak, fırsatlar ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler 2proje.com adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

En iyi fiyatla daire seçme hakkı

Ortadoğu Grup Yeni Nesil Eyüp projesi ile ömür boyu rahatlık, gün boyu aktivite, mutluluk ve huzurlu bir yaşam sunuyor. Mod İstanbul projesi ile ise yeşil içerisinde bir yaşam, şehrin karmaşasında sakin bir hayat sunuyor. Ön talep dönemi devam eden Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde ön talepte bulunanlar en iyi fiyatla daire seçme imkanına sahip oluyor. 

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Yeni Nesil Eyüp