Ortadoğu Grup iki yeni projeye hazırlanıyor

Ortadoğu Grup, Kağıthane ve Eyüp lokasyonlarında hayata geçireceği iki yeni projesi için ön talep toplamaya başladı

Ortadoğu Grup iki yeni projeye hazırlanıyor

Ortadoğu Grup, iki yeni projesi için ön talep toplamaya başladı. Projeler İstanbul Kağıthane ve Eyüp lokasyonlarında hayata geçirilecek.

Yeni Nesil Eyüp projesi
Ortadoğu Grup tarafından Eyüp'de inşa edilecek olan proje "Yeni Nesil Eyüp projesi" ismini taşıyacak. Proje toplamda 8 bin 936 metrekarelik alan üzerinde, 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşacak. Yüzde 73'lük kısmı yeşil ve açık alan olarak ayrılacak olan Yeni Nesil Eyüp projesinde, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası,fitnass salonu, kapalı otopark ve güvenlik hizmetleri sunulacak.

Proje, Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu'nun hemen yanında inşa edilecek. Bu özelliğiyle şehir merkezi ile entegrasyonunda önemli bir avantaj kazanacak olan Yeni Nesil Eyüp'de 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilecek.

Mod İstanbul projesi
Ortadoğu Grup imzasıyla inşa edilecek olan bir diğer proje ise Mod İstanbul ismini taşıyacak. Bu proje de 3 bin 770 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilecek ve 2 bin 60 metrekaresi açık ve yeşil alan olarak ayrılacak.

Mod İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilecek ve açık yüzme havuzu, 24 saat güvenlik ve fitness salonu gibi hizmetler sunulacak.

Projeler hakkında bilgi veren İstanbul'un iki önemli merkezinde iki yeni proje için çalışmalara başladıklarını belirten Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür: "Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul’a ön talepte bulunanlar istedikleri daireyi çok avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla alabilecekler,” ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Mod İstanbul