Ortadoğu Grup kampanyasını Ekim'e uzattı

GYODER'in indirim kampanyasına Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projeleriyle katılan Ortadoğu Grup, kampanya süresinin Ekim ayına kadar uzatıldığını açıkladı.

Ortadoğu Grup kampanyasını Ekim'e uzattı

GYODER’in “Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına tüm projeleriyle destek veren Ortadoğu Grup, Sancaktepe’deki Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Kağıthane’deki Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerine gelen yoğun talepten dolayı kampanyayı ekim ayına kadar uzattı.

Ortadoğu Grup kampanyası Ekim'e kadar uzatıldı
Ağustos ayında başlattıkları tarihi fırsat kampanyasının müthiş bir  ilgi ve talep gördüğünü dile getiren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, yüzde 20 net indirim kampanyasının yatırımcı tarafından ilgiyle karşılandığını söyledi. Gür: 

"Satışlarımızın devam ettiği ve toplam 1753 konutun yer aldığı Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerindeki kampanyayı halkımızdan gelen yoğun ilgi nedeniyle uzatma kararı aldık. Bankalar faiz oranlarını daha da aşağıya çekerse kampanya süremizi yıl sonuna kadar uzatabiliriz” ifadelerini kullandı. 

Ortadoğu Grup kampanyası
Kampanya kapsamında Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde net yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sadece Resim İstanbul’a özel olarak uygulanan bir başka ödeme seçeneğinde ise; 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.70’lik kredi faizi ile ödeme imkanı bulunuyor. 
 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy