Ortadoğu Grup projelerinde net yüzde 20 indirim! Tarihi fırsat!

Ortadoğu Grup, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yapımına devam ettiği dört projesi için peşin alımlarda net yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor

Ortadoğu Grup projelerinde net yüzde 20 indirim! Tarihi fırsat!

Ortadoğu Grup tarafından uygulanan kampanyaya göre; Resim İstanbul Nefes, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinden daire satın alırken tamamı peşin ödeme yapıldığında tutar üzerinden yüzde 20 oranında bir indirim imkanı sağlanıyor.

1) Resim İstanbul Nefes!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde yükselen Resim İstanbul projesinin satışı devam eden Resim İstanbul Nefes etabından peşin ödeme ile daire alındığında net yüzde 20 indirim yapılıyor. Aydos Ormanı’na komşu olan projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

2) Merkez Zekeriyaköy!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçesine bağlı Zekeriyaköy bölgesinde yükselen Merkez Zekeriyaköy’de teslimler hemen yapılıyor. Satışları devam dene projeden peşin ödeme ile daire alındığında yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor. Projede 2+1 çatı dubleksleri, 3+1 bahçe dubleksleri ve 5+1 tripleks ikiz villalar yer alıyor.

3) Mod İstanbul!

Ön satış toplama süreci devam eden Mod İstanbul projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde yükselecek. Tamamı peşin ödeme yapıldığında yüzde 20 oranında indirim uygulanan proje, Belgrad Ormanı manzarasına hakim olacak. Aynı zamanda Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı’na yakın mesafede konumlanacak.

4) Yeni Nesil Eyüp!

Ortadoğu Grup’un ön satış dönemi devam eden bir diğer projesi Yeni Nesil Eyüp, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alacak. Tamamı peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanacak. Metro durağına yürüme mesafesinde yükselecek olan projenin yüzde 73’lük kısmı yeşil ve açık alanlardan oluşacak.

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup