Ortadoğu Grup Ramazan'da herkesi ev sahibi yapacak

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Resim İstanbul Nefes, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde Ramazan'a özel kampanyalar ile herkesi ev sahibi yapacak

Ortadoğu Grup Ramazan'da herkesi ev sahibi yapacak

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Resim İstanbul Nefes, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde Ramazan'a özel kampanyalar ile herkesi ev sahibi yapacak. 

Avantajlı fiyat ve ödeme koşulları

Ramazan kampanyaları ve projeler hakkında bilgi veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, Resim İstanbul Nefes'te yaptıkları ramazan kampanyasında, 345 bin TL'den başlayan fiyatlarla 36 ay sıfır faiz seçeneğini birleştirdiklerini söyledi. Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projesi için ön talepte bulunanların ise istedikleri daireyi çok avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile alabileceklerini söyledi. Ramazan kampanyası ile daire almak isteyenler ister peşinatsız, ister vade farksız ödeme seçenekleri ile daire sahibi olabilecek. 

Ortadoğu Grup Ramazan'da herkesi ev sahibi yapacak

Resim İstanbul Nefes

İstanbul'un eksijen oranı en yüksek yerlerinden olan Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Resim İstanbul Projesi'nin en özel etabı Resim İstanbul Nefes'te, peşinat ödemeden düşük taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. Resim İstanbul Nefes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor. Ramazan ayına özel yapılan kampanya ile yüzde 10 indirimli, peşinatsız banka kredili ödeme veya firma bünyesinde 36 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor. Resim İstanbul Nefes, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde 3 etapta toplam 28 bloktan meydana geliyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. 

Ortadoğu Grup Ramazan'da herkesi ev sahibi yapacak

Mod İstanbul 

3 bin 770 metrekare alan üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen projede açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness, oyun odası, kapalı çocuk oyun odası ve cafe bulunuyor. Mod İstanbul projesinin yaklaşık 2 bin metrekarelik yeşil ve açık alanı bulunuyor. 

Yeni Nesil Eyüp

8 bin 936 metrekare alan üzerinde 222 daire ve 9 ticari üniteden meydana gelen Yeni Nesil Eyüp Projesi'nde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve kapalı otopark bulunuyor. Projenin yüzde 73'ü yeşil ve açık alanlar için ayrılıyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup