Ortadoğu Grup’tan 2014 yılında 4 yeni proje

Ortadoğu Grup Resim İstanbul projesini satışa çıkardı. Grup, 2014 yılında 4 yeni projeyi daha satışa çıkarmayı planlıyor

Ortadoğu Grup’tan 2014 yılında 4 yeni proje

10 Şubat 2014 / Emlakwebtv / Havva Babaoğlu
Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de inşa edilen ve 28 blokta bin 310 daireden oluşan Resim İstanbul’un ilk etabı bugün satışa çıktı. Üç etaptan oluşan projenin birinci etabında 546 daire yer alıyor. 

Sancaktepe’nin inşaat sektöründe en çok prim yapan bölgelerden biri olduğunu kaydeden Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, Resim İstanbul projesinin, yapımına başlanan Şehir Hastanesi ve metroya yakınlığı, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sahiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahile 10 dakika uzaklıkta olmasıyla dikkat çeken bir bölgede yer aldığını söyledi. Bu nedenle bölgenin ve projenin prim yapacağını belirten Gür, 2014 yılında Ortadoğu Grup’un yeni projeler üzerinde çalışmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

2014 yılında 4 yeni proje yolda
2014 yılında, Fikirtepe, Kağıthane, Göksu ve Eyüp’te olmak üzere 4 yeni proje hedeflediklerini belirten Gür, “Fikirtepe’de ön projesi çizilen 500 civarında dairenin yer alacağı kentsel dönüşüm projesi yapacağız. Kağıthane’de 120 konuttan oluşan çok büyük olmayan bir proje düşünüyoruz. Göksu bölgesinde butik, 70-80 dairelik bir proje yapacağız. Eyüp’te ise 400 civarında konuttan oluşacak bir kentsel dönüşüm projesi üzerinde çalışıyoruz” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Yeni Proje