Ortadoğu Grup'tan iki yeni proje

Ortadoğu Grup, Kağıthane ve Eyüp'te inşa edeceği iki yeni proje için hazırlıklara devam ediyor

Ortadoğu Grup'tan iki yeni proje

Ortadoğu Grup, Kağıthane ve Eyüp'te inşa edeceği iki yeni proje için hazırlıklara devam ediyor. Satışları devam eden Resim İstanbul ve Merkez Zekeriyaköy projelerinden sonra Ortadoğu Grup Avrupa Yakası'nda hayata geçireceği iki yeni proje için hazırlanıyor. 

Kağıthane ve Eyüp'te yükselecek olan iki projenin çalışmaları devam ediyor. Kağıthane ve Eyüp bölgesinin ayrıcalıklı konumlarında hayat bulacak olan projeler için lansman öncesi satış ve hazırlıkları devam ediyor. 

İsimleri henüz belli olmayan Kağıthane ve Eyüp projelerinde mimari projeler hazır durumda. Eyüp projesinin içerisinde 225 konut ve 5 bin metrekarelik ticari alan, Ortadoğu Grup Kağıthane projesinde ise 250-300 daire planlanıyor. Her iki projenin de ayrı ayrı 60 milyon TL'ye mal olması bekleniyor. 

Resim İstanbul ve Merkez Zekeriyaköy projelerinden sonra kentsel dönüşüm projelerine ağırlık veren Ortadoğu Grup Eyüp projesi 8 bin 940 metrekarelik alanda inşa edilecek. Fiyatları, ödeme seçenekleri ve sosyal olanakları henüz belirlenmeyen Kağıthane ve Eyüp projesinin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup