Ortadoğu Grup'tan tarihi kampanyaya 1753 konut ile dev destek

Emlak Konut'un 1 Ağustos'ta başlattığı tarihi kampanyaya Ortadoğu Grup'tan 1753 konut ile destek geldi

Ortadoğu Grup'tan tarihi kampanyaya 1753 konut ile dev destek

Emlak Konut'un 1 Ağustos'ta başlattığı tarihi kampanyaya Ortadoğu Grup'tan 1753 konut ile destek geldi. Kampanyaya bütün projeleriyle katılma kararı alan Ortadoğu Grup, satışları devam eden Sancaktepe Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Kağıthane Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projeleri ile destek verecek. 

Emlak Konut kampanyasına dev destek 

Emlak Konut kampanyası kapsamında, Ortadoğu Grup tarafından hayat bulan Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde net yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yalnızca Resim İstanbul projesine özel olarak uygulanan başka bir ödeme seçeneği ise; 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.70'lik kredi faizi ile ödeme imkanı bulunuyor. 

Ortadoğu Grup'tan tarihi kampanyaya 1753 konut ile dev destek

En büyük güç dayanışma 

Kampanyayı desteklediklerini ve eş zamanlı benzer bir kampanya başlattıklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “15 Temmuz darbe girişiminde tek yürek olan halkımız bize dayanışmanın en büyük güç olduğunu bir kez daha ispatladı. Bu süreçte herkesin taşın altına elini koyması gerektiğine inanıyorum. Özellikle de ekonomimizin lokomotifi olan inşaat sektörüne büyük iş düşüyordu ve sektör büyük bir dayanışma göstererek büyük bir kampanya başlattı. Biz de Emlak Konut’un başlattığı bu kampanyaya tüm projelerimizde yüzde 20 net indirimle destek verme kararı aldık” dedi.

Ortadoğu Grup'tan tarihi kampanyaya 1753 konut ile dev destek

Zor bir dönemden geçiyoruz

Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde yer alan toplam 1753 konut ile kampanyayı destekleyeceklerini ifade eden Gür, “Türkiye olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde sektör olarak başlatılan bu kampanyalar ekonominin dinamizminin devam etmesi açısından çok önemli bir yer teşkil ediyor” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul