Ortadoğu Grup'tan TL'ye geçiş seferberliğine destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Dövizlerinizi Türk lirasına çevirin' çağrısı üzerine Türkiye ekonomisine destek vermek isteyen Ortadoğu Grup, Türkiye'nin en büyük aile oteli Wome Deluxe'te, sadece Türk lirası ile satış yapacağını açıkladı.

Ortadoğu Grup'tan TL'ye geçiş seferberliğine destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TL'ye dönüş çağrısına inşaat sektöründen önemli destekler geliyor. Son olarak Ortadoğu Grup da yapılan çağrıya uyulacağını açıkladı.

Gür: Çağrıya destek veriyoruz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, dövizin bozdurularak Türk lirasına çevrilmesi yönündeki çağrısıyla harekete geçtiklerini ve Türkiye ekonomisine destek vermek için turizmde başlattıkları bu kampanya ile öncü olacaklarını belirten, Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “ Cumhurbaşkanımızın yaptığı çağrı çok doğru ve yerinde bir çağrı. Şimdiye kadar Ortadoğu Grup olarak devletimizin aldığı her ekonomik tedbir ve çalışmaya ülkemiz için destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu çağrı çerçevesinde turizm sektöründe bir ilki başlatarak, Alanya’daki 5 yıldızlı tesisimiz olan Wome Deluxe Otel’de sadece Türk lirası üzerinden satış yapma kararı aldık. Yüzde 30 erken rezervasyon indirimimizi de bu vesileyle başlatıyoruz” dedi.

Ortadoğu Grup'tan TL'ye geçiş seferberliğine destek

'Bizim gücümüz, Türkiye’nin Gücü’
Turizm sektöründe bir ilki gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Gür, Yüzde 30 erken rezervasyon dönemimizi Türk lirası ile satış yapacağımızı duyurarak başlattık. Bundan sonra hep Türk lirası ile satış yapacağız. Gür, ben herkesin samimi bir şekilde bu çağrıya duyarlı davranacağını ve birlik beraberlik çerçevesinde bu milletin her zorluğun üstesinden geleceğini biliyorum. Neticede bizim gücümüz Türkiye’nin gücü diyerek sözlerini tamamladı.

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup