Ortadoğu projelerine yoğun ilgi

Ortadoğu Grup tarafından Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerine ön talep döneminde büyük bir ilgi gösterildi

Ortadoğu projelerine  yoğun ilgi

Ortadoğu Grup, Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçireceği iki projesi "Mod İstanbul" ve "Yeni Nesil Eyüp"e ön talep döneminde büyük bir ilgi gösterildiğini açıkladı. Gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür: "Projelerimiz için ön talepte bulunanlar istedikleri daireyi çok avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla alabiliyorlar; dolayısı ile ön talep dönemimiz bu projelerimizde daire sahibi olmak isteyenler için gerçekten iyi bir fırsat sunmakta," dedi. 

Yeni Nesil Eyüp projesi
Ortadoğu Grup tarafından Eyüp'te inşa edilecek olan "Yeni Nesil Eyüp" 8 bin 936 metrekarelik alan üzerinde yer alıyor. Projede toplam 222 adet daire ve 9 ticari ünite bulunuyor. Yüzde 73'ü yeşil ve açık alana ayrılan Yeni Nesil Eyüp'te yatırımcıya sunulan sosyal imkanlar arasında, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, kapalı otopark, güvenlik hizmeti ve sauna da bulunuyor. İstanbul'un tarihi yerlerine yakınlığıyla dikkat çeken proje Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu İmar istasyon çıkışının hemen önünde konumlanıyor.

Ortadoğu projelerine  yoğun ilgi

Mod İstanbul Projesi
Kağıthane'de yapımına başlanan bir diğer Ortadoğu Grup projesi olan "Mod İstanbul" da ön talep döneminde ilgi gören projeler arasında yer alıyor. 3 bin 900 metrekarelik alandan oluşan Mod İstanbul'un yüzde 78'i açık ve yeşil alana ayrılmış durumda. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Ortadoğu Grup Mod İstanbul projesinde de yatırımcıya , açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, akıllı ev sistemi gibi hizmetler sunuyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Mod İstanbul