Ortaköy yeni konut projeleri!

İstanbul Boğazı’nın nadide semtlerinden Ortaköy’de konumlanan yeni konut projeleri ve özelliklerini araştırdık

Ortaköy yeni konut projeleri!

Emlakwebtv.com takipçileri için İstanbul Boğazı’nın gözde semtleri arasında yer alan Ortaköy’deki 4 markalı konut projesinin özelliklerini derledik. İşte sonuçlar…

Sahile 10 dakika mesafede

Ortaköy sahiline 10 dakika yürüme mesafesinde inşa edilen Nest Ortaköy’de 2+1, 3+1 çatı dubleksi, 3,5+1 ve 4+1 çatı dubleksi yer alıyor. Konutların 2014 yılının Eylül ayı içerisinde teslim edilmesi öngörülen Nest Ortaköy toplamda 74 daireden meydana geliyor. Spor alanları, peyzaj alanları, otopark, güvenlik  gibi sosyal olanakların bulunduğu Nest Ortaköy’de daire büyüklükleri ise 129 metrekareden başlayıp, 264 metrekareye kadar yükseliyor. Proje, Elor Holding ve Gülman Group ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

One Ortaköy satışları sürüyor

Bilgili Holding tarafından Ortaköy’de hayata geçirilen One Ortaköy projesinde satışlar devam ediyor. Toplam 95 daireden meydana gelen projede konutların tamamı 3+1 olarak tasarlandı. One Ortaköy’de konut alanları ise 150 metrekare ile 215 metrekare arasında değişiyor. Projenin sosyal olanakları arasında; güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness center, dinlenme alanları, sauna, yürüyüş yolları yer alıyor.

Ortaköy’e lüks apartman

Ortaköy Elysium Apartments projesi ise 680 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Ortaköy’de yer alan projede 2+1 ve 3+1 çatı dubleksleri bulunuyor. Ofton İnşaat imzası taşıyan tarihi binada toplam 3 daire yer alıyor. Elysium Apartments Ortaköy projesinin yanında binaya uyumlu olan ve 5 daireden oluşan 5 katlı bina da inşa ediliyor. Ortaköy Elysium Apartments projesinde 124 ve 127 metrekare arasında 2 adet 2+1 daire, 205 metrekare büyüklüğünde 1 adet  3+1 çatı dubleksi bulunuyor.

250 milyon dolarlık proje

Yoo ile Say Yapı tarafından Ortaköy’de inşa edilen Yooistanbul projesi de 5 katlı 11 bloktan oluşuyor. 250 milyon dolar yatırım bedeline sahip projede 1+1, 2+1, 3+1 penthouse ve townhouse daire seçenekleri sunuluyor. Konut büyüklüklerinin 101 metrekare ile 242 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede; yüzme havuzu, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, spor alanları bulunuyor.

Proje Bilgisi: Köy