Oryapark İstanbul'da Bahar kampanyası

Oryapark İstanbul projesinde 38 daire için yüzde 13'lük indirim fırsatı hazırlandı

Oryapark İstanbul'da Bahar kampanyası

Bahar aylarına hazırladığı kampanya ile giren Oryapark İstanbul'da, kalan 38 daire için özel fırsatlar hazırlandı. Oryapark İstanbul'da tamamı peşin alımlar için belirlenen yüzde 8 indirime ek olarak yüzde 5 indirim fırsatı daha sunulan kampanya ile toplam indirim oranı yüzde 13'e ulaşmış oldu. Projede ayrıca vadeli alımlarda yüzde 0.89 faiz imkanı sunulacak.

Oryapark İstanbul'da teslimler bu yıl başlayacak
Teslimlerin 2016 yılı içinde başlayacağı Oryapark İstanbul'da kampanyaya dahil 38 dairenin 25 tanesi 3+1, 13 tanesi ise 1+1 tipinde olacak. Toplamda 526 daireden oluşan 36 katlı iki rezidans kulesi şeklinde yükselen Oryapark İstanbul'da ayrıca alışveriş caddesi ve beş yıldızlı Crowne Plaza Otel bulunuyor. Küçüksu caddesinde yer alan proje, havalimanı ve toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla da dikkat çekiyor. Oryapark İstanbul, panoramik bakış açısını sunulan 1+1 'den 4+1'e kadar değişen dairelerden meydana geliyor.

 

Oryapark İstanbul'da Bahar kampanyası

 

Oryapark İstanbul sosyal olanakları
Hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı hedefleyen proje bünyesinde, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, home theatre, çok amaçlı spor sahaları, parti odaları, özel yemek odaları ve otoparklar gibi hizmetler sunuluyor. Oryapark İstanbul'da hizmet veren markalar arasında da  Avenue de; Starbucks, Migros,Bodrum Mantı, Eco Clean, Eczane, Jolly Tur, Mehmet Tatlı Kuaför, Özgür Şef, Pizza Local, Teb bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Oryataş Inşaat
Proje Bilgisi: Oryapark Istanbul