Oryapark İstanbul'da Kasım kampanyası

Oryataş İnşaat imzası taşıyan Oryapark İstanbul Projesinde Kasım ayına özel bir kampanya başlatıldı. Kampanya ile birlikte, yüzde 10'luk peşinat ve 60 aya varan sıfır faiz imkanıyla daire sahibi olma şansı sunuluyor

Oryapark İstanbul'da Kasım kampanyası

Ümraniye Küçüksu Caddesi üzerinde hayata geçirilen Oryapark İstanbul'da Kasım ayına özel bir kampanya başlatıdı. Oryataş İnşaat imzasını taşıyan Oryapark İstanbul'dan yüzde 10 peşinatla daire sahibi olma imkanının sunulduğu kampanya ile birlikte 60 aya varan sıfır faizli ödeme olanakları da sunuluyor.

Oryapark İstanbul projesi
İstanbul Ümraniye'de 36 katlı iki rezidans kulesi üzerinde 526 daireden oluşan Oryapark İstanbul'un bünyesinde ayrıca çok sayıda ofis, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı Crown Plaza Otel bulunuyor. Küçüksu Caddesi üzerinde yer alan ve bu özelliğiyle İstanbul'un ana arterlerine yakın bir konum sergileyen projeden köprü, havalimanı ve toplu taşıma araçlarına kolay ulaşım şansı bulunuyor. Tüm dairelerden panoramik bir bakış açısı bulunan Oryapark İstanbul'da 1+1'den 4+1'e kadar değişen tiplerdeki daireler kent ormanı manzarası taşıyor.

 

Oryapark İstanbul'da Kasım kampanyası

 

Oryapark Avenue
Oryapark İstanbul projesi bünyesinde faaliyet gösteren Avenue'de de Türkiye'nin önemli markaları faaliyetlerine başladı. Hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı hedefleyen porjede, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness cente, sauna, kids club, club lounge, home theatre, özel yemek odaları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası ve yürüyüş parkurları gibi imkanlar yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Oryataş Inşaat
Proje Bilgisi: Oryapark Ümraniye