Oryapark Ümraniye Projesi satılık

Oryapark Ümraniye Projesi satılık daire büyüklükleri 82 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor

Oryapark Ümraniye Projesi satılık

Oryapark Ümraniye Projesi satılık daire büyüklükleri 82 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor. Oryataş İnşaat imzası ile hayata geçirilen 36 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 526 adet dairenin yer aldığı Oryapark Ümraniye projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

Oryapark Ümraniye projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; basketbol sahası, yürüyüş parkuru, açık otopark, çocuk yüzme havuzu, çarşı, güvenlik, güneşlenme terası, market, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, avm, kuaför ve kameralı güvenlik gibi imkanlar yer alıyor. Oryapark Ümraniye projesi daire özellikleri ise şöyle; ebeveyn giyinme odası, rezidans hizmetleri, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma. 

Oryapark Ümraniye Projesi satılık

Oryapark Ümraniye projesi satılık daire fiyatlarının 532 bin lira ile 1 milyon 503 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede yüzde 25 peşinat ile anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 50 peşinat ile teslime kadar sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. 

İstanbul Ümrnaiye'de hayata geçirilen Oryapark Ümraniye projesi hava, deniz ve kara ulaşım noktalarına yakın mesafede yer alıyor. Projede residence, office, hotel ve avenue blokları bulunuyor. Projenin yanıbaşında ise İstanbul Kent Ormanı yer alıyor. Oryapark Ümraniye projesinde 36 katlı iki rezidans kule, 27 katlı ofis ve 20 mağazanın yer aldığı ticari ünite alanı bulunuyor. 

Oryapark Ümraniye Projesi satılık

Oryapark Ümraniye adres bilgisi : Küçüksu Caddesi No: 60 Ümraniye - İstanbul 

Oryapark Ümraniye iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 632 88 38
Web adresi : www.oryapark.com
E-posta adresi : sales@oryapark.com

Firma Bilgisi: Oryataş Inşaat
Proje Bilgisi: Oryapark Ümraniye