Oska İnşaat satışı devam eden projeler!

Oska İnşaat satışı devam eden projeleri bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Oska İnşaat satışı devam eden projeler!

Gaziantep'te bulunan Oska İnşaat satışı devam eden projelerini sizler için derledik.

Benim Evim 7
Benim Evim 7 projesi, Küçükkızılhisari Onkoloji Bölgesinde konumlandırılıyor. 2+1 dairelerden oluşan Benim Evim 7'de daire büyüklükleri ise 105 metrekare. 4 Bloktan oluşan projenin satışları devam ediyor.

Şelale Konutları
25 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen Şelale Konutları toplam 164 daireden oluşuyor ve daire büyüklükleri 148 metrekare.

Nevbahar Konutları
Gaziantep Bozdağ bölgesinde hayata geçirilen Nevbahar Konutları 20 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor ve toplam 30 adet villadan oluşuyor.

Oska İnşaat
1987 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Oska İnşaat a.ş. 27 yılda bir çok projeye imza atmıştır.

Oska Grup 24 yılı aşan konut yapımı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeni projeleri ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyacanını duymaktadır. kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

İnsanların ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi kendimize ilke edindik.her zaman yapılmayanı yapmaya çalışan Oska şirketinin ürettiği binlerce konutta on bin'den fazla insan yaşamaktadır.oska grup insanları kira öder gibi konut sahibi yapmaya devam etmektedir. Şirketimiz ev sahibi olmayan kalmasın siye yeni başlatığı projelerle 2+1 3+1 4+1 konutlar üreterek 400 aileyi daha ev sahibi yapmayı hedeflemektedir.

Tesisimizin 2001 yılında hizmete açılan Aquapark , yüzme havuzları, dalga havuzu, sauna ve türk hamamından oluşan 4000 m2 lik bay bölümü ve 3.000 m2 lik bayan bölümü faaliyetine devam etmektedir.

Oska İnşaat iletişim bilgileri
Adres: Karataş Mahallesi 400 nolu cadde OSKA Eğlence Merkezi Şahinbey / Gaziantep
Telefon: 444 90 27
Faks: +90 (342) 371 02 54
E-posta: oska@oskagrup.com