Otis Türkiye teknik destek ağını güçlendiriyor

Türkiye'nin önde gelen asansor markalarından Otis Türkiye, teknik destek ağını genişletiyor. Firma son olarak Gaziantep şubesini faaliyete aldı

Otis Türkiye teknik destek ağını güçlendiriyor

Türkiye asansör sektörünün en önemli oyuncularından olan Otis Türkiye, teknik destek ağını genişletiyor. Açtığı şubelerle ülkenin dört bir yanına yayılan firma, son olarak Gaziantep Servis Şubesi'ni de faaliyete geçirdi.

Otis Türkiye'den "önce güvenlik" atağı
Önce güvenlik ilkesi ile asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol ünitelerini ülkenin dört bir yanına ulaştıran Otis Türkiye'nin Genel Müdürü Özgür Aren, güvenilir, ulaşılabilir ve rekabetçi bir firma olarak ülke genelinde hizmet vermeye devam ettiklerini belirti. Aren: 
"Güvenilir, yenilikçi ve ulaşılabilir bir asansör firması olarak serviste de mükemmelliği hedefliyoruz. Bu kapsamda faaliyete geçen Gaziantep Servis Şubesi ile bölgeye Otis kalitesini getirdik. Böylece bölgedeki rekabeti artırarak, kullanıcıların daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz" dedi.

Otis Türkiye teknik destek ağını güçlendiriyor

 Otis, Türkiye'nin her yerinde
Otis Türkiye, tüm İç Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Ege, Güney Marmara ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü ile Eskişehir ve Konya Temsilcilikleri aracılığıyla tüm ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için şubeleşme çalışmalarına ağırlık veren ve- 2012’de Maltepe ve Bahçeşehir Servis Şubesi, 2013’te İstinye Servis Şubesi, 2014 yılında daTaksim Servis Şubesi ile hizmet veren Otis Türkiye, son şubesini de Gaziantep'te açtı