Otis Türkiye'den 'Steptember' projesine destek

Ülkemizde Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı tarafından yürütülen Steptember projesine son 3 yıldır sektörün tek temsilcisi olarak katılan Otis Türkiye çalışanları bu yıl da adımlarını Cerebral Palsy'li çocuklar için atacak

Otis Türkiye'den 'Steptember' projesine destek

Ülkemizde Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı tarafından yürütülen Steptember projesine son 3 yıldır sektörün tek temsilcisi olarak katılan Otis Türkiye çalışanları bu yıl da adımlarını Cerebral Palsy'li çocuklar için atacak. 

Otis Türkiye çalışanlarından örnek dayanışma 

Çocuklukta görülen en yaygın fiziksel engellilik olan 'Cerebral Palsy' ile yaşayan insanların hayatında pozitif etki yaratmak için 9 ülkede eş zamanlı yürütülen bir sosyal sorumluluk projesi olan 'Steptember'a katılan Otis Türkiye çalışanları, son 3 yıldır sürdürdükleri bağış aktiviteleri ile örnek bir dayanışmaya imza atıyor. 

20 binden fazla CP'li çocuğa destek

Cerebral Palsy (CP) ile ilgili geliştirici, koruyucu, teşhis ve tedavi edici çeşitli destek hizmetleri sunan “Steptember Projesi” bugüne kadar 20 binden fazla çocuğa özel eğitim ve rehabilitasyon desteği verdi. 

Otis Türkiye'den 'Steptember' projesine destek

4 Eylül'de start alıyor

Bu yıl 4 Eylül - 1 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek 'Steptember Projesi'nde hedef katılımcıların kendi sağlıkları için günde 10 bin adım atmaları ve çeşitli bağış kampanyaları ile sosyal çevrelerden 'Cerebral Palsy'li çocuklar için bağış toplanması. Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı 2014 yılından beri Türkiye ayağını sahiplendiği Steptember ile global bir kampanya sürdürürken, katılımcıya fayda olarak geri dönecek bir eylem de sunuyor. Yaklaşık 100 çalışanıyla projeye üçüncü kez katılan Otis, her yıl düzenlediği kermeste kitap, takı, ve yiyecekler satarak vakfa olan bağışları arttırıyor.

Sektörün tek temsilcisi Otis Türkiye

Son 3 yıldır sektörün tek temsilcisi olarak projeye katılan Otis Türkiye çalışanları, Steptember için oluşturdukları takımlar ile Eylül ayı boyunca günde 10 bin adım atarak hem sağlıklarını koruyor hem de CP'li çocukların özel eğitimlerine katkı sağlayarak sosyal sorumluluk projesinde aktif rol oynuyor. Steptember'da toplanan bağışlar, Cerebral Palsy'li çocukların özel eğitimleri ve rehabilitasyonlarına destek için kullanılıyor. 

Firma Bilgisi: Otis Türkiye