Oto World Asya galerileri bekliyor

365 iş yerine sahip Oto World Asya, ziyaretçilerine sıfır ve 2. El oto galerilerinde binlerce çeşit araç inceleme fırsatı sunuyor

Oto World Asya galerileri bekliyor

20 Nisan 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi
Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si Oto World Asya, sıfır ve 2. el oto galerilerinin yanında içinde yer alan trafik müşavirlikleriyle tek noktada otomobil alışverişi yapabilme imkanı sunuyor.
İstanbul Anadolu Yakası dışında Gebze, Kocaeli, Yalova gibi çevre illerdeki galericilerin de dikkatini çeken proje Pendik’te inşa ediliyor. Temel atma töreninin üzerinden geçen 4 aylık süreçte yüzde 35’lik satış oranına ulaşan Oto World Asya’da şimdiden Göztepe’deki birçok galericinin yerini aldığı belirtiliyor.

365 iş yerine sahip Oto World Asya, ziyaretçilerine sıfır ve 2. El oto galerilerinde binlerce çeşit araç inceleme fırsatı yanında, otomobilleri için gerekli aksesuarları da sağlayacak. AVM içinde oto kuaförleri ve oto aksesuar dükkanları dışında, en az oto galerileri kadar değerli trafik müşavirlikleri ve sigorta acenteleri de rağbet görecek. Otomobil ile ilgilenen herkes için çözümler sunmayı hedefleyen Oto World Asya, ailesiyle gelip galerileri gezmek istemeyenler spor salonu gibi imkanı da sunuyor.

Proje Bilgisi: Oto World