Oto World Asya hızla yükseliyor

Anadolu Yakası'nın 'ilk ve tek' Oto AVM'si Pendik'te hızla yükseliyor

Oto World Asya hızla yükseliyor

Dünyada örneklerine rastlanmayan Oto AVM’ler, İstanbul’da bir bir tamamlanıyor. Yatırımcılar, galericiler ve araç sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği proje Oto World Asya da, Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si olma özelliğiyle Pendik’te hızla yükseliyor. Teslimi 2015’in başında gerçekleştirilecek projede, 15 bin m2lik dış cam kaplama aşamasına geçildi.

Tematik AVM'lerin yükselişi
Son dönemlerin alışveriş anlayışı belli bir tema üzerinde uzmanlaşmış AVM’ler. Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler gibi yakın çevremizde benzerlerine rastlanmayan ve her iki yakada da bir bir açılmakta olan Oto AVM’ler, İstanbul’un prestij kaynağı olacak. Özellikle Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığıyla dikkat çeken Oto World Asya, Türkiye’nin tüm bölgelerinden günübirlik dahi ziyaretler bekliyor. Binlerce aracı tek bir adreste sunarak zaman tasarrufu sağlayacak olan Oto World, aldığı olumlu dönüşlerle çalışmalarını hızlandırdı. Türkiye’ye sağlayacağı ekonomik katkılara da çok güvenen proje ortakları Ali Gedik ve Hasan Topaloğlu, Oto World’ün Anadolu Yakası’nda galericiler ve yatırımcılar tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklendiğini belirtiyorlar.

Oto World Asya için 15 bin m2'lik alana cam kaplaması gerçekleşiyor

15 bin metrekarelik cam kaplaması
Yaklaşık 25 yıllık inşaat deneyimine sahip Evra Grup ve Has Şirketler Grubu güvencesinde inşa edilen Oto World Asya’da 365 iş yeri yer alıyor. 0 ve 2. el araç galerilerinin yanında oto servislerinin, cafelerin ve restoranların yer alacağı Oto AVM’nin toplam inşaat alanı 95 bin m2. Oto pazarlarına ailesini götüremeyenlere yönelik de bir ihtiyacı karşılayacak proje, bu rahatlık sayesinde AVM’yi gezeceklerin sayısını arttırmayı hedefliyor. Özellikle bayan sürücülerin, tek bir adreste aracı için her ihtiyacını karşılayabilmesi sebebiyle sabırsızlıkla beklediği projede kaba inşaat tamamlandı. 15 bin m2lik dış cephe cam kaplaması da tamamlanmak üzere Oto World Asya, açılış için planlanan Nisan 2015’ten itibaren bölgeyi bir otomotiv merkezi haline getirecek.

Oto World Asya hakkında
25 yıllık deneyime sahip Evra Group ve Has Şirketler Grubun ortaklığıyla hayata geçirilmekte olan Oto World Asya, Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si. İçerisinde 365 iş yeri bulunan Oto AVM, 95 bin m2’lik inşaat alanına sahip. Toplan 170 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip olan projenin Şubat ayı içinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Oto servislerinden oto aksesuar dükkânlarına, sigorta acentelerinden sıfır ve 2. el oto galerilerine bir otomobile dair hemen her ihtiyacın karşılanabileceği Oto World Asya, restoran- cafe gibi ek birimleriyle de hizmet verecek.

Proje Bilgisi: Oto World