Otonomi'de Otel ve AVM yapımına başlanıyor

Başkent Otomotivciler Derneği imzasıyla hayata geçirilen Otonomi'de ikinci etap çalışmaları başladı.

Otonomi'de Otel ve AVM yapımına başlanıyor

Ankara'da oto galerilerinin buluştuğu tek merkez olan Otonomi'de ikinci etap çalışmaları kapsamında Otel ve  AVM yapımlarına yakında başlanacak. Yeni projelerle birlikte Otonomi'nin genişlemesi ve sosyal bir merkez haline gelmesi planlanıyor.

Otonomi genişliyor
23 Haziran'da gerçekleşen Başkent Otomotivciler toplu İşyeri Yapı Kooperatifi genel kurulunda konuşan Aydın Erkoç, Otomotiv projesinin ikinci etap çalışmaları kapsamında genişlemenin süreceğini söyledi. Otonomi projesinde ilk etap çalışmalarının tamamlandığını ve esnaflarda olumlu geri dönüşler aldıklarını söyleyen Erkoç: 

"Bir çoğu şehir merkezindeki eski iş yelerinden daha fazla araba satmaya başladıklarını fiziki ve teknik imkanlarının da daha iyi hale geldiğini söylüyor bu da bizi çok mutlu ediyor." ifadelerini kullandı.

Otonomi'de Otel ve AVM yapımına başlanıyor

Yalnızca Ankara için değil, Türkiye için de önemli bir tesis
Erkoç, yalnızca Ankara için  değil Türkiye için de önemli bir eseri hayata geçirdiklerini, burada inşa edilecek yeni tesislerin de marka değeri açısından büyük bir önem arz edeceğini belirterek:

"Türkiye’ye bu önemli tesisi kazandırdıysak şimdi de 2.etapla bize daha da güç katacak ve Ankara’mızı da önemli bir cazibe merkezi haline getirecek alışveriş merkezi, iş yerleri ve otel  projemizin de tanıtım heyecanını yaşıyoruz" ifadelerini kullandı

Proje Bilgisi: Otonomi