Otopark ve bodrumlara özel yalıtım

Türk Ytong yetersiz yalıtılmış ya da hiç yalıtılmamış alanlar olan otopark ve bodrum katlarına özel çözümler sunuyor

Otopark ve bodrumlara özel yalıtım

Yapılarda genellikle yetersiz yalıtılmış ya da hiç yalıtılmamış alanlar olan otopark ve bodrum katları, özellikle tavanlardan yoğun biçimde enerji kaybına sebep oluyor. İhmal edilen yalıtım sebebiyle otopark, bodrum ve geçitlerin üstünde bulunan daire ve iş yerlerini sağlıklı ve verimli ısıtmak mümkün olmuyor. Türk Ytong’un, bir inovasyon ürünü olarak yalıtım sektörüne sunduğu “Ytong Isı Yalıtım Plağı” otopark ve bodrum katlarında yaşanan bu önemli soruna güvenli ve en sağlıklı çözümü sunuyor.

Sağladığı ısı yalıtımı performansı ile sektörde büyük ilgi gören Ytong Isı Yalıtım Plağı, “A1 sınıfı yanmaz” özelliği sayesinde otopark ve bodrum katlarında, güvenli yalıtım ayrıcalığını yaşatıyor.

İnovasyon ürünü olan Ytong Isı Yalıtım Plağı, difüzyona açık nefes alan mineral yapısı ile bilinen mantolama uygulamalarından ayrışarak, güvenli ve sağlıklı çözümü sunuyor. Taşıt gürültüsünün rahatsız edici seviyelere ulaşabildiği otoparklarda,  gözenekli yapısı sebebi ile gürültünün bir kısmını emen Ytong Isı Yalıtım Plağı, yangın ve ısı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı ile de yapılarda konfor seviyesini artırıyor.

Diğer yalıtım levhaları arasında enerji verimliliği performansı, yanmaz özelliği ve mineral yapısı ile öne çıkan Ytong Isı Yalıtım Plağı, özellikle AVM gibi geniş alanlarda uygulamada büyük kolaylık ve hız sağlıyor.