Ottomare Suites satılık daire fiyatları

Sinpaş Yapı, Ottoman AŞ ve Barwa ortaklığı ile hayata geçirilen Ottomare Suites projesi hakkında tartışmalar devam ederken, Ottomare Suites fiyat listesi 2014 güncellemeleri haberimiz detayında yer almaktadır

Ottomare Suites satılık daire fiyatları

27 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Sinpaş Yapı, Ottoman AŞ ve Barwa ortaklığı ile İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde hayata geçirilen Ottomare Suites, 32 katlı tek blok şeklinde tasarlandı. Toplamda 355 üniteden meydana gelen Ottomare Suites projesinde, 73 ile 260 metrekare arasında değişen dairelere yer verildi.

Captain’s Suite, Sky Suite, Terrace Suite, Dublex Suite, Limited Suite, Blue Suite olarak tasarlanan Ottomare Suites projesinin diğer özellikleri ise şöyle:
-Açık yüzme havuzu
-Toplantı salonları
-Kapalı yüzme havuzu
-Bilardo salonu
-Restaurant
-Mini sergi alanı
-Fitness center
-Tenis kortu
-Spa
-Street ball sahası
-Vitamin bar
-Çocuk oyun alanı-ağaç ev
-Sauna
-Yürüyüş parkuru
-Zen bahçesi

Ottomare Suites projesinden konut sahibi olanlara da beş yıldızlı otel konforu sağlanmakta olup; 24 saat özel güvenlik, oda temizliği hizmeti, resepsiyon hizmeti, lobide misafir karşılama, teknik danışmanlık hizmeti, bitki ve kat bahçesi bakım hizmeti, catering ve yemek sipariş hizmeti, bebek bakım ve refakat hizmeti, acil sağlık ve ambulans hizmeti, enformasyon sistemi, seyahat, transfer ve rezervasyon hizmeti, park-vale hizmeti, sekreterya ve iş merkezi hizmeti, alışveriş hizmeti, parti ve organizasyon hizmeti, posta ve kurye hizmeti, oto ve helikopter kiralama hizmeti verilmektedir.

Ottomare Suites fiyat listesi

90 m2 -  1,5+1 - 1.076.200 TL ile 1.303.100 TL arasındadır.

158 m2  - 3+1  - 2.038.000 TL ile 2.138.800 TL arasındadır.

Ottomare Suites projesinde son durum
2007 yılında Ottomare Suites 774 ada 57 parseldeki arsası turizm bölgesi kapsamında 2.5 emsal imar izniyle planlanmıştı. Proje kapsamında 13 bin 500 metrekare olan arsa üzerinde verilen imar izniyle yaklaşık 120 metre yüksekliğinde bir bina inşa edilmesi planlar arasındaydı. İstanbul silüeti tartışmalarına takılan Ottomare Suites projesi; bina yüksekliğinin baca ve çatı dahil olmak üzere 86 metreyi geçmemesi kararlaştırıldı.

Ottomare Suites iletişim bilgileri
Web: www.ottomare.com.tr
Telefon: 444 19 74

Proje Bilgisi: Ottomare Suites