Ottomare Suites’te teslimler başladı

Bakırköy sahil yolu üzerinde yükselen Ottomare projesinde yer alan Ottomare Suites’in teslimlerine başlandı.

Ottomare Suites’te teslimler başladı

05.12.2013 / Posta Gazetesi

Bakırköy sahil yolu üzerinde yükselen Ottomare projesinde yer alan Ottomare Suites’in teslimlerine başlandı. Deniz manzarasıyla dikkat çeken Ottomare Suites’te, 73 ile 336 metrekare arasında değişen 360 suit yer alıyor. Ottomare, ilk teslimlerine kasım ayında başladı. Özellikle yabancı yatırımcılardan ilgi gören projede kalan sınırlı sayıda suit sahiplerini bekliyor.

Deniz limuzini ile ulaşım çok kolay

Denizden karaya yaklaşanları karşılayan Ottomare projesinde; kat bahçeleri, lüks otel hizmetleri, sosyal donatıların ve seçkin markaların yer alacağı alışveriş alanı bulunuyor.  Merkezi konumuyla dikkat çeken Ottomare Suites projesinde, ayrıca özel deniz limuzini hizmeti sunulacak.

5 yıldızlı butik otel

Ottomare Suites’in ilk 4 katında 5 yıldızlı butik otel yer alacak. Ottomare projesinin otel alanında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu,  vitamin bar, bilardo salonu, toplantı salonları ve mini sergi alanı bulunuyor. Spor ve sağlık konusundaki sosyal donatıları ile de dikkat çeken projede, 700 metrekarelik spor ve 200 metrekarelik spa merkezi, 221 metrekarelik fitness merkezi, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, çocuklar için ağaç evler, street ball sahası ve tenis kortu yer alıyor.

Proje Bilgisi: Ottomare Suites