Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları

Ottoman Gayrimenkul imzası ile yükselen Ottomare Suites Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 76 bin 183 liradan başlıyor

Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları

Ottoman Gayrimenkul imzası ile yükselen Ottomare Suites Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 76 bin 183 liradan başlıyor. 

360 adet rezidans dairenin yer aldığı proje 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşuyor. 13 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlanan Ottomare Suites projesi daire alanları 73 metrekare ile 336 metrekare arasında değişiyor. 

Bakırköy Ottomare Suites projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, deniz manzarası, fitness merkezi, restoran, sauna, spa ve kameralı güvenlik gibi ayrıcalıklar yer alıyor. 

Ottomare Suites Zeytinburnu fiyatları ise 1 milyon 76 bin 183 lira ile 4 milyon 180 bin 600 lira arasında değişiyor. Projeden konut satın almak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Deniz manzarası ile dikkat çeken Ottomare Suites , Bakırköy sahil yolu üzerinde konumlanıyor. Yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören proje, özel deniz limuzini hizmeti sunuyor. Ottomare Suites projesinde, Avrasya Tüneli sayesinde 100 dakikadan fazla süren Zeytinburnu - Göztepe arası, 15 dakikaya inecek. 

Projede dairelerin yanı sıra, ilk 4 katta 5 yıldızlı bir butik otel olacak. Ottomare Suites projesi, Captain's Suite, Panoramic Suite, Sky Suite, Blue Suite, Dubleks Suite, Limited Suite, Terrace Suite ve Unique Suite gibi yaşam seçenekleri sunuyor. 

Ottomare Suites adres bilgisi : Bakırköy sahil yolu. No: 225 - İstanbul

Ottomare Suites iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 19 74
Web adresi : www.ottomare.com.tr

"Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları

Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları

Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları

Ottomare Suites Zeytinburnu Fiyatları

Firma Bilgisi: Ottoman Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Ottomare Suites