Own Garden Kartal Yakacık

Own Garden bir Kavanlar İnşaat projesi olarak hayata geçirildi. 143.078 metre karelik bir alanda Kartal, Yakacık mevki konumlanmıştır

Own Garden Kartal Yakacık

Own Garden bir Kavanlar İnşaat projesi olarak hayata geçirildi. 143.078 metre karelik bir alanda Kartal Yakacık mevki konumlanmıştır. Aynı mahaldeki satış ofisinde ise satış işlemleri sürmektedir. Kavanlar İnşaat genel merkez olarak Kocaeli'nde üretim tesisleri ve pazarlama ağıyla Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından biridir. Kurumsal yapısıyla birçok projenin mimarı olan Kavanlar İnşaat, Kartal Yakacık'ta da başarılı bir projeyi hayata geçirerek Own Garden ile adından yeniden söz ettirmeyi başardı.

Own Garden ayrıcalıkları
Bu projede teknik alt yapı olabildiğince en iyi şekilde tasarlanarak düşünülmüş. Betonarme perde sistemi ile İstanbul'da oluşabilecek depreme karşı dayanıklı bir sistem kullanılmış. Beton kalitesinde ise C30 standardı söz konusudur. Mantolama ile yalıtımda çok iyi işleyen bir izolasyon mevcut. Kapalı otoparklarda su yalıtımı da bulunmaktadır. Giriş bölümünde gün ve gece boyu üstün bir güvenlik teknolojisi kullanılıyor. Dairelerde Vitra, Çanakkale gibi kaliteli seramikler yer alıyor. Ayrıca her daire için kapalı otopark alanı mevcut. Villalara özel yüzme havuzları, itinalı peyzaj düzenlemeleri ile bu konforlu proje müşterilerini bekliyor.

Own Garden özellikleri
Projede çatı katı 87, birinci kat 114, zemin kat 121, bodrum 143, garaj ve sığınak katı 231 metre kareden oluşmaktadır. Villanın toplam alanı ise 734.48 metre kareden oluşmaktadır. 40 yıldır inşaat sektörü içinde bulunan Kavanlar İnşaatın başarılı projelerinden olan Own Garden, müşterilerini konforlu bir yaşam alanına davet ediyor.

Own Garden nerede?
Own Garden Kartal Yakacık adres ve iletişim bilgileri
Satış Ofisi:Çarşı Mahallesi Suyabatmaz Sokak No:12 Yakacık-Kartal/İstanbul
Telefon:(0216) 411 68 90 - (0262) 311 68 68