Özak Global projeleri!

Özak Global projeleri Hayat Tepe ve Bulvar 216 detayları haberimizde

Özak Global projeleri!

Özak Hayat Tepe
Özak Global projelerinden Hayat Tepe Bayrampaşa'da Özak GYO tarafından hayata geçirildi. 93 bin 323 metrekare alan üzerinde yer alan Hayat Tepe'de 546 adet daire bulunuyor. Hayat Tepe 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Bayrampaşa Hayat Tepe satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiyor. Hayat Tepe sosyal imkanları arasında Kapalı yüzme havuzu, Kapalı basketbol sahası, Fitness center, SPA, Pilates-yoga salonu, Sauna ve buhar odası, Kafeterya, Masa tenisi, Masaj salonu, Çocuk kulübü, Kış bahçesi, Amfi tiyatro, Koşu parkuru bulunuyor.

Özak Hayat Tepe nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Hayat Tepe Bayrampaşa'da yer alıyor. TEM ve E5'ten ulaşım imkanı bulunan Hayat Tepe projesi; Forum İstanbul, IKEA, Bauhaus, Carrefour ve ORA AVM'ye yakın konumda yer alıyor. Projenin yakınında Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Anonim Şirketi bulunuyor. Otogar Bağlantı yolları ve Tem ile ulaşın Özak Hayat Tepe Bayrampaşa, Altıntepsi Mahallesi, Çiftlik Caddesi'nde yer alıyor.

Hayat Tepe iletişim bilgileri
www.ozakgyo.com
212 486 36 50

Özak Global Bulvar 216
Finans merkezinin yeni gözbebeği Batı ve Doğu Ataşehir'in tam ortasında 5.800 m2 alan içerisinde yer alan Bulvar 216'da ofislerin yanı sıra sosyal hayata renk katacak alışveriş merkezi, restoran, cafe ve aktivite alanları bulunuyor. Binanın girişinde ve içerisinde yaya giriş çıkışları kapalı devre kamera sistemleri (CCTV) ile kontrol edilmektedir. Binanın içerisine ve otoparka acil durum aydınlatması, acil durum anonsları için ses sistemi, yangın ihbar sistemi, otopark araç girişlerinde güvenlik personeli ve otoparkların içine CO² uyarı sistemleri bulunmaktadır.

Özak Global Bulvar 216 nerede?
Özak Global Bulvar 216 Ofis & AVM, Atatürk ve Sabiha Gökçen havaalanlarının tam ortasında bulunan, Doğu ve Batı Ataşehir'i birleştiren, İstanbul'un yeni finans merkezi Ataşehir Barbaros Mahallesi'nde konumlandırılıyor. Tüm ana yollara yakın merkezi konumu ve metro çıkışlarına olan yakınlığı ile ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. Bulvar 216 Ofis & AVM'nin kuzeyinde Ataşehir Mimar Sinan Camii ve Finans Merkezi, batısında rezidanslar ve Ülker Sports Arena, doğusunda binaya birleşik dinlenme alanları, güneyinde Ataşehir Bulvarı, yerel park ve rezidanslar yer alıyor. Ayrıca Bulvar 216'da 600 araç kapasiteli 5 katlı otopark bulunuyor.

Bulvar 216 iletişim bilgileri
Barbaros Mah. Ataşehir Bulvarı Gelincik Sokak No:4 Batı Ataşehir / İSTANBUL<
0216 688 32 16