Özak GYO'dan Babalar Günü'ne özel indirim

Özak GYO Hayat Tepe konut projesinde, Babalar Günü'ne özel 20 bin liralık indirim kampanyasına başladı

Özak GYO'dan Babalar Günü'ne özel indirim

ÖZAK GYO, Hayat Tepe projesinde babalar gününe özel 20 bin liralık indirim yapıyor. Özel indirimin yanı sıra projede satın almak isteyen müşterilere özel hediyeler de sunulacak.

Spordan dinlenme alanlarına, şehrin sosyal ve kültürel merkezinde bulunmasından alışveriş vadisi içindeki lokasyon avantajına kadar birçok özelliğiyle öne çıkan ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa’daki Hayat Tepe projesi bu kez babaların beklentilerine yanıt verecek.

Hayat Tepe'de Babalar Günü'ne özel kampanya
‘Babalar ailesi için huzur ve mutluluk ister’, ‘Babalar çocukları için güvenli oyun ve spor alanları ister’, ‘Babalar ailesiyle dinlenebileceği nezih mekanlar ister’ anlayışından yola çıkan ÖZAK GYO, Hayat Tepe projesinin tüm bunları karşıladığının altını çiziyor.

Bunların yanı sıra babaların ayrıca uygun fiyat beklentisinin de bilincinde olan ÖZAK GYO, cazip fiyat avantajıyla yeni fırsatlar sunuyor. Bayrampaşa’nın modern yüzü olan Hayat Tepe projesi, üçgen mimari özelliğiyle ‘Mutluluk Mimarisi’ olarak tanımlanıyor. Gerek indirimli fiyatı, gerekse İstanbul’un merkezindeki konumuyla öne çıkan Hayat Tepe, ‘Babaları mutlu etmeye aday’ proje olarak dikkat çekiyor.

Firma Bilgisi: Özak Gyo